ATTITUDE Rengöring för Babyleksaker & Andra Ytor Parfymfri, 800 ml

För naturlig leksaksrengöring

112 kr

(140 kr / l, inkl. 25% moms. - plus fraktkostnader )

Innehåll: 800 ml

I lager

Leverans senast fredag, 09. oktober om du beställer senast söndag klockan 23:59.

Sverige: Fri standardfrakt från 1 099 kr
Mer information om frakt och leverans

Egenskaper och fördelar

  • Utan doftämnen
  • Utan skadliga kemikalier
  • Hypoallergen

Ofta köpt tillsammans med ATTITUDE Diskmedel för Barn Parfymfritt, 700 ml

ATTITUDE Rengöring för Babyleksaker & Andra Ytor Parfymfri, 800 ml 112 kr (140 kr / l)
ATTITUDE Diskmedel för Barn Parfymfritt, 700 ml 67 kr (96 kr / l)
Totalpris: 179 kr
Beskrivning

Leksaksrengöringsmedlet från ATTITUDE innehåller inga kemikalier som kan vara skadliga för barn. Det innehåller inga doftämnen, är allergivänligt och kan även användas på släta ytor.

Användning:

  • Vrid på STOP-munstycket.
  • Spraya på och torka av, skölj sedan noggrant med vatten.
Artikelnr.: AT-40169
Innehåll: 800 ml
EAN: 626232401691
Varumärke: ATTITUDE
Produkttyper: Allrengöringsmedel
Doftnoter: Doftneutral
Egenskaper: Hypoallergen
Konsistens: Flytande
Certifikat: Certified Eco Logo
Tillämpningsområde: Barnrum, Ytor
Rengöringseffekt: Gegen Schmutz
Ingredienser

< 5 % Icke-joniska ytaktiva ämnen, Caprylyl glukosid, Myristylglukosid, Aqua (Water), Sodium Citrate, Sodium Bicarbonate, Saponiner

Hållbarhet på ATTITUDE
Tillbehör
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Reklamationsrätt & tillverkaruppgifter
Tillverkare: ATTITUDE, 231 rue Saint-Honoré, 75001, Paris, Frankrike, info@attitudeliving.com

Liknande produkter

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Erfarenheter från våra kunder

svenska recensioner skriven för ATTITUDE Rengöring för Babyleksaker & Andra Ytor Parfymfri

5 kundrecensioner i alla språk

4,9 av 5 stjärnor
5 stjärnor
15 (88%)
4 stjärnor
2 (11%)
3 stjärnor
0 (0%)
2 stjärnor
0 (0%)
1 Stjärnor
0 (0%)

17 recensioner

Vi har inga recensioner på svenska ännu, men vi har 5 recensioner tillgängliga på andra språk.


Passar med

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder