Sodasan 5 liters förpackningar med rabatt

Filtrera och sortera

Priser Tvättyp Märken Egenskaper Certifikat Tillämpningsområde Rengöringseffekt Tvätttemperatur
Filter

Sodasan 5 liters förpackningar: 11 artiklar

sodasan Flytande Rengöringsmedel Lime Color

sodasan Flytande Rengöringsmedel Lime Color, 1,50 l

  • För alla typer av fibrer utom ull och siden
  • Naturlig doft tack vare rena eteriska oljor
  • Dermatologiskt testad
92 kr 103 kr (61 kr / l)

Leverans till 12. oktober

sodasan Handdiskmedel Lemon & Lime

sodasan Handdiskmedel Lemon & Lime, 1 l

  • Inga färgämnen eller konserveringsmedel
  • Utan petrokemiska ingredienser
54 kr 60 kr (54 kr / l)

Leverans till 12. oktober

sodasan Flytande Tvättmedel Lavendel Color

sodasan Flytande Tvättmedel Lavendel Color, 1,5 l

  • Naturlig doft tack vare eteriska oljor
  • Alla tvättämnen är växtbaserade
  • För alla tvättemperaturer
92 kr 103 kr (61 kr / l)

Leverans till 12. oktober

sodasan Flytande Tvättmedel Color Sensitive

sodasan Flytande Tvättmedel Color Sensitive, 1,50 l

  • Tillverkad av högkvalitativa organiska vegetabiliska oljor
  • Utan dofter
  • Dermatologiskt testad
92 kr 103 kr (61 kr / l)

Leverans till 12. oktober

Organisk Växtbaserad Olja Flytande Citrus & Oliv

sodasan Organisk Växtbaserad Olja Flytande Citrus & Oliv, 1 l

  • Naturlig doft tack vare rena eteriska oljor
  • Fri från färgämnen och konserveringsmedel
  • Ren organisk certifierad vegetabilisk tvål
111 kr 124 kr (111 kr / l)

Leverans till 12. oktober

sodasan Universal Flytande Tvättmedel Sensitive

sodasan Universal Flytande Tvättmedel Sensitive, 1,50 l

  • För vita och färgade grönsaker
  • Perfekt för känslig hud
  • 30 °C - 95 °C
92 kr 103 kr (61 kr / l)

Leverans till 12. oktober

sodasan Diskmedel Sensitive

sodasan Diskmedel Sensitive, 500 ml

  • Inga färgämnen eller konserveringsmedel
  • Utan petrokemiska ingredienser
  • Doftneutral
35 kr 39 kr (70 kr / l)

Leverans till 13. oktober

sodasan Rengöringsmedel Vinäger

sodasan Rengöringsmedel Vinäger, 1 l

  • Mot smuts och dofter
  • Stark mot kalk
  • Dermatologiskt testad
49 kr 55 kr (49 kr / l)

Leverans till 12. oktober

sodasan Flytande Tvättmedel Lime Universal

sodasan Flytande Tvättmedel Lime Universal, 5 l

  • För temperaturer från 30-95 °C
  • Rena vegetabiliska tvättämnen
  • Frisk doft
307 kr 342 kr (61 kr / l)

Leverans till 12. oktober

Ekologisk Växtoljetvål Flytande Sensitive

sodasan Ekologisk Växtoljetvål Flytande Sensitive, 5 l

  • Väska i boxformat
  • Doftneutral
  • Ingredienser av naturligt ursprung
480 kr 534 kr (96 kr / l)

Leverans till 12. oktober

sodasan Allrengöringsmedel

sodasan Allrengöringsmedel, 5 l

  • För rena ytor
  • Hög fettlösande förmåga
  • Med fräsch citrusdoft
282 kr 314 kr (56 kr / l)

För närvarande inte tillgänglig