Rengöringsmedel är 5% billigare

Filtrera och sortera

Priser Highlights Märken Egenskaper Material Certifikat Tillämpningsområde Rengöringseffekt
Filter

Rengöringsmedel: 1 - 30 av 63 artiklar

sodasan Badrumsrengöring

sodasan Badrumsrengöring, 500 ml

  • Tar bort kalk- och tvålrester
  • Naturligt färsk doft
  • För alla ytor i badrummet
49 kr 55 kr (98 kr / l)

Leverans till 12. oktober

Sonett Badrumsrengöringsmedel

Sonett Badrumsrengöringsmedel, 1 l

  • Med citronsyra och rent vegetabiliska tensider
  • 100 % biologiskt nedbrytbar
  • Doften är neutral
63 kr 71 kr (63 kr / l)

Leverans till 09. oktober

Toalettrengöringsmedel Cederträ Citronella

Sonett Toalettrengöringsmedel Cederträ Citronella, 750 ml

  • 100% växtbaserad
  • Med eterisk olja av cederträ
  • Helt biologiskt nedbrytbar
44 kr 49 kr (59 kr / l)

Leverans till 12. oktober

Universalrengöringsmedel för Ytor, Citrus

ATTITUDE Universalrengöringsmedel för Ytor, Citrus, 800 ml

  • Allergivänlig
  • Biologiskt nedbrytbar
  • Med eteriska oljor
66 kr 74 kr (83 kr / l)

Leverans till 12. oktober

Sonett Allrengöringsmedel

Sonett Allrengöringsmedel, 1 l

  • Med apelsin- och citrongräsolja
  • 100% biologiskt nedbrytbar
  • Koncentrerad och hög avkastning
59 kr 66 kr (59 kr / l)

Leverans till 09. oktober

method Universalrengöringsmedel

method Universalrengöringsmedel, Pink Grapefruit (828 ml)

  • Rengör effektivt
  • Biologiskt nedbrytbar
  • Flaska tillverkad av 100% återvunnen plast
63 kr 71 kr (76 kr / l)

Leverans till 12. oktober

method Badrumsrengöringsmedel Eukalyptus Mint

method Badrumsrengöringsmedel Eukalyptus Mint, 828 ml

  • Stark mot kalk & tvålrester
  • Växtbaserad formel
  • Biologiskt nedbrytbar
63 kr 71 kr (76 kr / l)

Leverans till 12. oktober

Toilet Tapes WC-Doftsten Lovely Lavender

Toilet Tapes WC-​Doftsten Lovely Lavender

  • För upp till 160 spolningar
  • Biologiskt nedbrytbar tvål
  • Frisk lavendeldoft
30 kr 34 kr

Leverans till 12. oktober

Sonett Glasrengöringsmedel

Sonett Glasrengöringsmedel, 1 l

  • Med eteriska oljor
  • 100 % biologiskt nedbrytbar
  • Lugnande & fräsch doft
63 kr 71 kr (63 kr / l)

Leverans till 09. oktober

Sonett Kraftrengörare Apelsin

Sonett Kraftrengörare Apelsin, 0.5 l (500 ml)

  • För kök, verkstad, fönster & golv
  • Med apelsinolja från ekologisk odling
  • Hög hudvänlighet
48 kr 54 kr (96 kr / l)

Leverans till 12. oktober

Ecover Toalettrengöring Atlantens Friskhet

Ecover Toalettrengöring Atlantens Friskhet, 750 ml

  • Intensiv trippelverkande effekt
  • Frisk & behaglig doft
  • Biologiskt nedbrytbara ingredienser
41 kr 46 kr (55 kr / l)

Leverans till 12. oktober

method Köksstädare Clementine

method Köksstädare Clementine, 828 ml

  • Väldigt effektiv
  • Biologiskt nedbrytbar
  • Växtbaserade ingredienser
63 kr 71 kr (76 kr / l)

Leverans till 12. oktober

Sonett Kalkborttagningsmedel

Sonett Kalkborttagningsmedel, 1 l

  • Doftfri & utan eteriska oljor
  • 100% biologiskt nedbrytbar
  • Med citronsyra
55 kr 62 kr (55 kr / l)

Leverans till 09. oktober

Sonett Skurpulver

Sonett Skurpulver, 450 g

  • Mycket produktiv
  • Tar bort inbrända föremål utan att repa
  • Med rent växtbaserade ytaktiva ämnen
44 kr 49 kr (98 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Sonett Skurmjölk

Sonett Skurmjölk, 0.5 l (500 ml)

  • Naturlig lavendel citrusolja blandning
  • 100% biologiskt nedbrytbar
  • Mild & skonsam vid användning
44 kr 49 kr (88 kr / l)

Leverans till 12. oktober

Sonett Toalettrengöringsmedel Mintmyrten

Sonett Toalettrengöringsmedel Mintmyrten, 750 ml

  • Vegansk & 100% biologiskt nedbrytbar
  • Med eteriska oljor
  • Effektiv mot kalkavlagringar
44 kr 49 kr (59 kr / l)

Leverans till 12. oktober

Ecover Badrumsrengörare

Ecover Badrumsrengörare, 500 ml

  • Kraftfull effekt
  • Avlägsnar kalk och tvålrester
  • Biologiskt nedbrytbar
54 kr 60 kr (108 kr / l)

Leverans till 12. oktober

sodasan Apelsin Kraftrengöring

sodasan Apelsin Kraftrengöring, 500 ml

  • Koncentrerad och effektiv
  • Inga färgämnen eller konserveringsmedel
  • Med rena eteriska oljor
51 kr 57 kr (102 kr / l)

Leverans till 12. oktober

Sonett Stärkelsespray & strykhjälpmedel

Sonett Stärkelsespray & strykhjälpmedel, 1 l

  • Med lavendel & rosdoft
  • Utan petrokemisk silikon
  • 100% biologiskt nedbrytbar
51 kr 57 kr (51 kr / l)

Leverans till 09. oktober

Ecover WC-rengörare Power

Ecover WC-​rengörare Power, 750 ml

  • Med uppfriskande citron & apelsindoft
  • Ingredienser baserade på växt & mineralbas
  • Särskilt kraftfullt
53 kr 59 kr (71 kr / l)

Leverans till 12. oktober

Sonett Avloppskran för Behållare, 5 & 10 L

Sonett Avloppskran för Behållare, 5 & 10 L

  • För fyllning av stora sonettförpackningar
  • Perfekt för produkter med tunn kropp
53 kr 59 kr

Leverans till 12. oktober

AlmaWin Disk- och tvättmaskinrengöring

AlmaWin Disk-​ och tvättmaskinrengöring, 200 g

  • Paketet innehåller 2 påsar
  • Naturligt koncentrat
  • Mycket biologiskt nedbrytbart
54 kr 60 kr (270 kr / kg)

Leverans till 12. oktober

Ecover Kalkborttagningsmedel

Ecover Kalkborttagningsmedel, 500 ml

  • Avlägsnar envisa kalkavlagringar
  • Fin skumbildning
  • För rengöring av badrum
54 kr 60 kr (108 kr / l)

Leverans till 12. oktober

ATTITUDE Rengöring Badrum

ATTITUDE Rengöring Badrum, 800 ml

  • Mångsidigt användbar
  • Utan klor
  • Biologiskt nedbrytbar
66 kr 74 kr (83 kr / l)

Leverans till 12. oktober

Ecover Toalettrengöringsmedel Citrusfräschhet

Ecover Toalettrengöringsmedel Citrusfräschhet, 750 ml

  • Uppfriskande citrusdoft
  • Helt biologiskt nedbrytbar
  • Vegansk
41 kr 46 kr (55 kr / l)

Leverans till 12. oktober

Ecover Rengöringsmedel för kök, ugn & spishäll

Ecover Rengöringsmedel för kök, ugn & spishäll, 500 ml

  • Med organiska ytaktiva ämnen
  • Löser upp envis smuts & fett
  • Växtbaserade ingredienser
54 kr 60 kr (108 kr / l)

Leverans till 12. oktober

AlmaWin Apelsinolja Rengöringsmedel

AlmaWin Apelsinolja Rengöringsmedel, 500 ml

  • Dermatologiskt testad
  • Ekologiska ingredienser
  • Fruktig, fräsch doft
179 kr 199 kr (358 kr / l)

Leverans till 12. oktober

Frosch WC-Rengöring Citron

Frosch WC-​Rengöring Citron, 750 ml

  • Ny citrondoft
  • Fri från skadliga kemikalier
  • Naturbaserade aktiva ingredienser
42 kr 47 kr (56 kr / l)

Leverans till 12. oktober

ATTITUDE Rengöring Kakel & Trägolv

ATTITUDE Rengöring Kakel & Trägolv, 1,04 l

  • Allergivänlig
  • Växtbaserade
  • Med en naturlig citrusduft
66 kr 74 kr (63 kr / l)

Leverans till 09. oktober

ATTITUDE Ytrengöringsmedel för kök

ATTITUDE Ytrengöringsmedel för kök, 800 ml

  • Hypoallergen
  • Tillverkad på ett miljövänligt sätt
  • Inga djurförsök och 100% vegan
66 kr 74 kr (83 kr / l)

Leverans till 12. oktober