Ecover – de klassiska flytande tvättmedlen

Filtrera och sortera

Priser Highlights Tvättyp Märken Egenskaper Tvätttemperatur
Filter

Ecover classic flytande tvättmedel: 4 artiklar

Flytande Tvättmedelskoncentrat Universal Hibiskus & Jasmin

Ecover Flytande Tvättmedelskoncentrat Universal Hibiskus & Jasmin, 1,50 l

  • Optimal vård från 30°C
  • För vita och färgstarka färger
  • Dermatologiskt testad
190 kr 212 kr (127 kr / l)

Leverans till 12. oktober

Ecover ZERO Flytande Tvättmedel

Ecover ZERO Flytande Tvättmedel, 1 l

  • Stark mot fläckar
  • Mild mot känslig hud
  • 30°C - 95°C
167 kr 186 kr (167 kr / l)

Leverans till 12. oktober

Flytande Tvättmedelskoncentrat Color Äppelblomma & Fresia

Ecover Flytande Tvättmedelskoncentrat Color Äppelblomma & Fresia, 1,50 l

  • För kulörtvätt
  • Dermatologiskt testad
  • Djuprengöring av fibrer från 20 °C
190 kr 212 kr (127 kr / l)

Leverans till 12. oktober

Flytande Tvättmedelskoncentrat Universal Honeysuckle & Jasmine

Ecover Flytande Tvättmedelskoncentrat Universal Honeysuckle & Jasmine, 5 l

  • För vita och färgade kläder
  • Lämplig för känslig hud
  • Effektiv även vid låga temperaturer
617 kr 686 kr (123 kr / l)

Leverans till 12. oktober