Ekologiska rengörings-, tvätt- och sköljmedel från pierpaoli ekos

Naturliga ingredienser för strålande renlighet

Filtrera och sortera

Priser Tvättyp Egenskaper Certifikat Tillämpningsområde Rengöringseffekt Tvätttemperatur
Filter

pierpaoli ekos: 17 artiklar

pierpaoli ekos Diskmedel

pierpaoli ekos Diskmedel, 500 ml

  • För diskmaskinen
  • Stark mot smuts och lukt
  • Doft av mint och eukalyptus
76 kr (152 kr / l)

Leverans till 12. oktober

Flytande Tvättmedel för Maskin- & Handtvätt

pierpaoli ekos Flytande Tvättmedel för Maskin-​ & Handtvätt, 2 l

  • För ca. 40 tvättmängder
  • Vegansk
  • Med lavendeldoft
142 kr (71 kr / l)

Leverans till 09. oktober

pierpaoli ekos Badrumsrengöring

pierpaoli ekos Badrumsrengöring, 750 ml

  • Mot kalk och smuts
  • Vegansk
  • Doft av mynta och teträd
57 kr (76 kr / l)

Leverans till 12. oktober

pierpaoli ekos Kylrengöringsmedel

pierpaoli ekos Kylrengöringsmedel, 750 ml

  • För renlighet och hygien
  • Vegansk
  • Doft av mynta & eukalyptus
83 kr (111 kr / l)

Leverans till 12. oktober

pierpaoli ekos Handdiskmedel Apelsin

pierpaoli ekos Handdiskmedel Apelsin, 500 ml

  • 99% naturliga ingredienser
  • Vegansk
  • Fruktig doft
41 kr (82 kr / l)

Leverans till 12. oktober

pierpaoli ekos Fläckborttagningsmedel för Textilier

pierpaoli ekos Fläckborttagningsmedel för Textilier, 500 ml

  • Perfekt för förbehandling
  • Med aktivt syre
  • Doft av mint och eukalyptus
57 kr (114 kr / l)

Leverans till 12. oktober

pierpaoli ekos Skonsamt Flytande Tvål

pierpaoli ekos Skonsamt Flytande Tvål, 1 l

  • För händer och ansikte
  • Perfekt för daglig vård
  • Vegansk
84 kr (84 kr / l)

Leverans till 09. oktober

pierpaoli ekos Sköljmedel

pierpaoli ekos Sköljmedel, 1 l

  • För hand- och maskintvätt
  • 100 % naturlig
  • Med doft av lavendel
77 kr (77 kr / l)

Leverans till 09. oktober

Avkalkningsmedel för Kaffemaskiner & Vattenkokare

pierpaoli ekos Avkalkningsmedel för Kaffemaskiner & Vattenkokare, 250 ml

  • Med effektiv mjölksyra
  • 100% naturligt
  • Biologiskt nedbrytbar
77 kr (308 kr / l)

Leverans till 12. oktober

pierpaoli ekos Flytande Tvättmedel för Ull & Fintvätt

pierpaoli ekos Flytande Tvättmedel för Ull & Fintvätt, 1 l

  • För maskin- och handtvätt
  • 99% naturliga ingredienser
  • Med en underbar lavendeldoft
90 kr (90 kr / l)

Leverans till 09. oktober

pierpaoli ekos Rengöringsmedel för Glas & Ytor

pierpaoli ekos Rengöringsmedel för Glas & Ytor, 750 ml

  • För glas, kristall och plast
  • Miljövänlig formulering
  • Med citrondoft
52 kr (69 kr / l)

Leverans till 12. oktober

pierpaoli ekos Golv- & Allrengöringsmedel

pierpaoli ekos Golv-​ & Allrengöringsmedel, 10 kg

  • Mot vardagssmuts
  • Miljövänlig formulering
  • Doft av mynta & apelsin
534 kr (53 kr / kg)

Leverans till 09. oktober

pierpaoli ekos Avfettningsmedel

pierpaoli ekos Avfettningsmedel, 750 ml

  • För ugnar & ytor
  • Med vegetabiliska ytaktiva ämnen
  • Med citrondoft
62 kr (83 kr / l)

Leverans till 12. oktober

pierpaoli ekos Toalettrengöring Mynta & Eukalyptus

pierpaoli ekos Toalettrengöring Mynta & Eukalyptus, 500 ml

  • För perfekt hygien
  • 100% naturligt
  • Med vegetabiliska ytaktiva ämnen
49 kr (98 kr / l)

Leverans till 12. oktober

pierpaoli ekos Avkalkningsmedel

pierpaoli ekos Avkalkningsmedel, 750 ml

  • Mot kalk, rost, smuts & tvålrester
  • För kök & badrum
  • Med eukalyptusdoft
54 kr (72 kr / l)

Leverans till 12. oktober

pierpaoli ekos Disktabletter

pierpaoli ekos Disktabletter, 25 Stycken

  • För ren disk
  • Pappersförpackning
  • Med mynta & eukalyptus
92 kr (4 kr / st.)

Leverans till 12. oktober

pierpaoli ekos Avkalkningsmedel för Strykjärn

pierpaoli ekos Avkalkningsmedel för Strykjärn, 250 ml

  • Med naturlig mjölksyra
  • Utan rester
  • Vegansk och miljövänlig
84 kr (336 kr / l)

Leverans till 12. oktober

Det italienska varumärket pierpaoli ekos erbjuder hållbara rengörings-, skölj- och tvättmedel baserade på vegetabiliska tensider! De certifierade produkterna är dermatologiskt testade och fria från syntetiska doft- och färgämnen och garanterar bästa resultat.