Diskmedel från Ulrich natürlich

Filtrera och sortera

Priser Märken Egenskaper Certifikat Tillämpningsområde
Filter

Diska: 3 artiklar

Ulrich natürlich Diskmedel Citrus

Ulrich natürlich Diskmedel Citrus, 500 ml

  • Effektiv mot fett och fastbränd smuts
  • Naturliga ingredienser
  • Fruktig doft
92 kr (184 kr / l)

Leverans till 09. oktober

Ulrich natürlich Sköljmedel för Diskmaskiner

Ulrich natürlich Sköljmedel för Diskmaskiner, 500 ml

  • För skinande rent porslin
  • Tillverkad av förnybara råvaror
  • Vegansk
86 kr (172 kr / l)

Leverans till 09. oktober

Ulrich natürlich Regenererande Salt

Ulrich natürlich Regenererande Salt, 2 kg

  • För mjukt sköljvatten
  • 100 % grovkornigt salt
  • Naturligt
90 kr (45 kr / kg)

Leverans till 08. oktober