ZIELKO - Biologiskt nedbrytbara hushållsprodukter

Väldoftande rengöringsprodukter för hem och arbetsplats

Filtrera och sortera

Priser Highlights Doftnoter Konsistens Tillämpningsområde Rengöringseffekt
Filter

ZIELKO: 5 artiklar

ZIELKO Diskmedel Blodapelsin

ZIELKO Diskmedel Blodapelsin, 500 ml

  • För fat, kastruller & ytor
  • Även för känsliga hudtyper
  • Med blodapelsindoft
37 kr 47 kr (74 kr / l)

Leverans till 13. oktober

ZIELKO Rengöring för Kylskåp & Mikrovågsugn

ZIELKO Rengöring för Kylskåp & Mikrovågsugn, 500 ml

  • Tar bort smuts & matrester
  • Neutraliserar lukter
  • Biologiskt nedbrytbar
45 kr 51 kr (90 kr / l)

Leverans till 13. oktober

ZIELKO Rengöringsmedel för Badrum

ZIELKO Rengöringsmedel för Badrum, 500 ml

  • Även för porslin, metall & plast
  • Effektiv & biologiskt nedbrytbar
  • Med doften av grönt te
45 kr 51 kr (90 kr / l)

Leverans till 13. oktober

ZIELKO Diskmedel Pink Grapefruit

ZIELKO Diskmedel Pink Grapefruit, 1000 ml

  • För porslin, kastruller & ytor
  • Även för känsliga hudtyper
  • Citrusig doft av blodapelsin
58 kr 65 kr (58 kr / l)

Leverans till 12. oktober

ZIELKO Rengöringsmedel för Skärm

ZIELKO Rengöringsmedel för Skärm, 200 ml

  • För skärmar & monitorer
  • Avlägsnar smuts & fingeravtryck
  • Biologiskt nedbrytbar
42 kr 47 kr (210 kr / l)

Slutsåld

För att hemmet ska vara en plats för vila och avkoppling krävs också hygienisk ordning och renlighet. ZIELKO använder sig av naturliga komponenter - helt utan skadliga irriterande ämnen - och är samtidigt miljövänlig och hudvänlig. Baserat på aktiva ingredienser som citronsyra och bakpulver. ZIELKO erbjuder högeffektiva rengörings- och tvättmedel med fräscha fruktiga dofter som kan kännas i luften under lång tid.