Hållbar rengöring för ditt hem från ecolunes

Veganska hushållsrengöringsmedel på växtbas för kök, badrum och vardagsrum

Filtrera och sortera

Priser Tvättyp Märken Egenskaper Certifikat Tillämpningsområde Rengöringseffekt Tvätttemperatur
Filter

Budget: 7 artiklar

ecolunes WC-rengöringsgel

ecolunes WC-​rengöringsgel, 500 ml

  • För envis smuts
  • Fri från färgämnen & parabener
  • Helt växtbaserad formula
71 kr (142 kr / l)

Leverans till 12. oktober

ecolunes Tvättmedel Oparfymerat

ecolunes Tvättmedel Oparfymerat, 1 l

  • För vittvätt & kulörtvätt
  • Vegansk formula
  • För 15 °C - 90 °C
99 kr (99 kr / l)

Leverans till 09. oktober

ecolunes Sköljmedel Oparfymerat

ecolunes Sköljmedel Oparfymerat, 1 l

  • För vittvätt & kulörtvätt
  • Fri från färgämnen
  • För 15 °C - 60 °C
81 kr (81 kr / l)

Leverans till 09. oktober

ecolunes Allrengöring Oparfymerad

ecolunes Allrengöring Oparfymerad, 500 ml

  • Vegansk & utan färgämnen
  • För daglig rengöring
  • Passar många olika ytor
78 kr (156 kr / l)

Leverans till 12. oktober

ecolunes Badrumsrengöring Mousse

ecolunes Badrumsrengöring Mousse, 500 ml

  • För hela badrummet
  • Tar bort smuts & kalk
  • Fri från parabener
85 kr (170 kr / l)

Leverans till 12. oktober

ecolunes Fläckborttagare Oparfymerad

ecolunes Fläckborttagare Oparfymerad, 500 ml

  • För all tvätt
  • Fri från parabener
  • För 15 °C - 90 °C
78 kr (156 kr / l)

Leverans till 12. oktober

ecolunes Diskmedel Oparfymerat

ecolunes Diskmedel Oparfymerat, 500 ml

  • Skonsam mot händerna
  • Praktisk pumpflaska
  • Fri från färgämnen & parabener
71 kr (142 kr / l)

Leverans till 12. oktober